"Eğer bu cehennemse, cenneti merak ediyorum"

Fenerbahçe'nin Molde’ye evinde farklı yenilmesi, Norveç basınında da geniş yer buldu. Fenerbahçe önünde takımın ilk golünü atan Hoiland ise, twitter hesabından "Eğer bu cehennemse, cenneti merak ediyorum" mesajıyla sarı lacivertli taraftarları kızdırdı.

Ntvspor 18.09.2015 - 10:47

"Eğer bu cehennemse, cenneti merak ediyorum"

Fenerbahçe'nin Molde'ye Kadıköy'de 3-1 mağlup olması, Norveç basınında geniş yer aldı. Norveç medyası, sarı lacivertli ekibin ortaya koyduğu futbolu "Hayal kırıklığı" olarak değerlendirdi.

Aftenposten gazetesi, "Rüya gibi başlangıç" başlığıyla Molde'nin Türkiye'nin birinci sınıf yıldızlarla donatılmış bir takımını yenmenin gururunu yaşadığını yazarken Dagbladet gazetesi ise, "Molde, Van Persie'li Fenerbahçe'yi yendi" başlığını kullandı.
Gazete, maç sonunda sarı-lacivertli taraftarların Norveç takımını alkışlayarak soyunma odasına gönderdiğini okuyucularıyla paylaştı.

"Molde'den şok galibiyet" başlığı atan VG Sporten, Norveç takımının, yıldızlar topluluğunu zorlanmadan yendiğini ve tarihi bir galibiyet aldığını ifade etti. 

Galibiyetin ardından Moldeli oyuncular Tommy Hoiland ve Fredrik Gulbrandsen, sosyal medya hesaplarından ilginç paylaşımlarda bulundular.

Sayfa Yükleniyor...