Fenerbahçe transferde hız kesmiyor. Geçtiğimiz günlerde önce Makedonya Milli Takımı'nın 17'lik yıldızı Elif Elmas'ı, sonrasındaysa Şili Milli Takımı'nın sağ beki Mauricio Isla'yı İstanbul'a getiren Fenerbahçe, hücum hattını kuvvetlendirmenin hesaplarını yapıyor.

Sarı lacivertlilerin listesinde Santos'un yıldızı Lucas Lima ve Inter'in Brezilyalı futbolcusu Gabriel Barbosa bulunuyor.

Fenerbahçe yönetimi 6 ay sonra sözleşmesi sona erecek 27 yaşındaki Lucas Lima'yı bu yaz uygun bir fiyatla kadrosuna katmayı hedefliyor.

Santos'un sözleşme uzatma teklifini Avrupa'da oynama isteği yüzünden yanıtsız bırakan Lima ile Serie A ekibi Inter de ilgileniyor.

Sarı lacivertlilerin bir diğer hedefi olan Gabriel Barbosa ise Inter'de kalmak için direniyor. Büyük umutlarla transfer edilen ancak beklenen patlamayı yapamayan Brezilyalı futbolcusu için gelecek kiralama tekliflerine sıcak bakıyor. Inter yönetimi bu düşüncelerini Gabigol'ün menajerine de iletse de Brezilyalı futbolcusu kulüpte kalıp kendisini kanıtlamak istiyor. Bu transferin sonucunu futbolcunun tavrı belirleyecek.