Ferrara'nın kredisi tükendi

İtalya'da, Juventus Teknik Direktörü Ciro Ferrara'nın geleceği tartışılıyor. Milan maçında alınan ağır yenilgi sonrası, gözler Napoli ile yapılacak kupa maçına çevrildi. Basına göre, alınacak bir beraberlik dahi Ferrara ile yolların ayrılmasına neden olacak.

Ntvspor 12.01.2010 - 14:11

Ferrara'nın kredisi tükendi

Serie A'da koltuğu sallanan Ciro Ferrara, takımı Juventus'un Milan karşısında aldığı ağır yenilgi sonrası bir kez daha eleştiri oklarına hedef oldu. Futbolculuk döneminde Juventus ile başarıdan başarıya koşan Ferrara'nın büyük kredisi de artık tükenmiş görünüyor.

İtalyan basını, Napoli ile oynanacak kupa maçında, Ferrara'nın son kez Juventus'u yönetebileceğini yazıyor. Basına göre, Napoli karşısında alınacak beraberlik dahi Ferrara'nın koltuğuna mal olacak.

Gazeteler şimdiden, Ferrara'nın yerine getirilecek olası teknik direktör adaylarını yazmaya başladı bile. Torino ekibinin ilk hedefinin, geçen sezon Chelsea'yi de çalıştıran Guus Hiddink olduğunu iddia ediyor. Hiddink ile anlaşılamaması halinde ise rota eski efsanevi kaleci Dino Zoff'a çevrilecek.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...