Fikret Orman: Emre Mor'un transferi için bir görüşmemiz de niyetimiz de yok

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Emre Mor transferini yalanladı, Beşiktaş'ın ir oyuncunun gelişmesi için zaman harcayacak bir kulüp olmadığnı söyledi ve "Böyle bir görüşmemiz de niyetimiz de yok" dedi.

Haberler - Ntvspor 29.03.2017 - 18:12

Fikret Orman: Emre Mor'un transferi için bir görüşmemiz de niyetimiz de yok

Beşiktaş'ın sponsorluk anlaşmasının ardından kulüp başkanı Fikret Orman, Emre Mor transferiyle ilgili konuştu.

Orman, milli futbolcu Emre Mor'un Beşiktaş'a transfer olacağı yönündeki haberleri yalanlarken, "Ben de gazeteden okuyorum. Dortmund'a gitmeden bizim de beğendiğimiz bir oyuncuydu. Transferi için de uğraştık. Fakat Beşiktaş Kulübü dünyanın sayılı kulüplerinden ve Avrupa'nın ilk 16 takımı arasındayız. İnşallah ilk 8'e de gireceğiz. Beşiktaş, bir oyuncunun gelişmesi için zaman harcayacak bir kulüp değil. Böyle bir görüşmemiz de yok, niyetimiz de yok. 'Emre Mor Beşiktaş'a geldi' diye okuyoruz. Emre'yi biz istersek şartları ve uzun dönemi ile alakalı isteriz" diye konuştu.

MARCELO, NECİP VE OĞUZHAN'IN SÖZLEŞMELERİ UZATILIYOR

Marcelo, Necip ve Oğuzhan'ın kontratlarını uzatacaklarını söyleyen Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, "İlgilendiğimiz oyuncular da oluyor. Kontratsal oyuncularla zaten işimiz uzun süreli. Şu aşamada Marcelo'nun Necip ve Oğuzhan'ın kontratlarını uzatıyoruz. O aşamadayız. Çok fazla transfer yapmayı düşünmüyoruz. 1 ya da 2 transfer olacak. İlgilendiğimiz oyuncular var ama isim zikrettiğimiz zaman olmuyor. Baktığımız oyuncular var, yerli oyuncular da var beğendiğimiz. En iyi scout ekibiyle çalışmaktayız ve onlar bize devamlı beğendikleri oyuncuları raporluyorlar" dedi.

Sayfa Yükleniyor...