NTV

Fikret Orman: Lens'i Fenerbahçe'den almadık; Talisca'nın bonservisini alacağız

Ntvspor

Spor

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Samsun'daki Süper Kupa maçı öncesi Jeremain Lens ve lisansının çıkması konusunda sorun yaşanan Talisca için çarpıcı konuştu.Lens'i Fenerbahçe'den almadıklarını söyleyen Orman, Talisca için de müjdeyi verdive "İnşallah seneye de bonservisini alacağız" dedi.

İlişkili Haberler

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Süper Kupa maçı öncesi A Spor'a açıklamalar yaparken, "Başkanlığım döneminde ikinci Süper Kupa maçı. Ana hedef lig ve kupa ama bunu da alırsak güzel olur. Dostça bir mücadele olsun. Beşiktaş'ın Samsun'a gelmesinden dolayı mutluyum. Kendi taraftarımızı mutlu etmek istiyoruz" dedi.

"TALİSCA'NIN BONSERVİSİNİ ALACAĞIZ"

Lisansı çıkmadığı için Süper Kupa kadrosunda yer alamayan Talisca için Benfica'nın sorun çıkardığını kyadeden Orman, "Talisca için Benfica'nın bize evrak vermesi lazım, vermiyorlar. Önümüzdeki hafta FIFA'dan lisansını alırız ve sorun çözülür. Dünya çapında talipleri vardır. Talisca'nın 1 senelik sözleşmesi kalıyor, herhalde uzatsın diye baskı yapıyorlar. Seneye de bonservisini alacağız inşallah" ifadelerini kullandı.

"LENS'İ BİZ FENERBAHÇE'DEN ALMADIK"

Jereamin Lens konusunda Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım'ın açıklamalarına yanıt vermeyen Orman, "Aziz Yıldırım'a Lens için cevap vermek istemem. Fenerbahçe büyük camia, kendi siyasetleri var. Polemik yaratmak istemem. Lens'i biz Fenerbahçe'den almadık. Gökhan ve Caner'i de kontratı bittikten sonra aldık. Hayırlı olsun. Lens transferini bize faydalı olsun diye yapıyoruz. Amacımız bir kitleyi rahatsız etmek değil. İşimizi yapmaya çalışıyoruz." diye konuştu. Transferleri açıklamalarının dünya çapında ses getirdiğinin hatırlatılması üzerine de Fikret Orman, "Çok başarılı bir ekibimiz var. Dünya kulübü olma hedefimiz var. Onun için de Çin'e gittik. Hedef için de iletişim en önemlisi. İyi bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. "Come To Beşiktaş" taraftardan çıktı biz de kullandık" açıklamalarını yaptı.

ETİKETLER