Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Çaykur Rizespor maçı sonrası gündemlerinin Mario Gomez değil, Kayserispor ve Napoli maçları olduğunu söyledi.

Zor bir süreçten geldiklerini söyleyen Fikret Orman, "Çok yoğun bir trafik vardı. Esasında, Rizespor çok da kapandı oyuncularımız yine de taraftarlarımızı ve bizi de mutlu etti." Dedi.

Rize tarafının penaltı itirazları gerekçesiyle hakem Cüneyt Çakır'a itirazlarını yorumlamaktan sakınan Orman, "Pozisyonlara çok bakamadım. Onun için yorum yapmam doğru değil" ifadelerini kullandı.

Maçın bir gün sonra oynanması yönündeki taleplerinin hatırlatılması üzerine Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, "Türkiye Futbol Federasyonunun bize gıcıklık olsun diye böyle bir şey yaptığını tahmin etmiyorum. Bu mümkün değil. Onların da bir sistemi var. Kendi içlerinde de değerlendirdiler ve yapamayacaklarını söylediler. Biz olgunlukla bakıyoruz." Değerlendirmesinde bulundu.

Mario Gomez'in Wolfsburg'ta mutsuz olduğu ve Beşiktaş'a dönmek istediği yönündeki haberler üzerine de Orman, "Beşiktaş'ın şu anda bir kadrosu var. Zaten transfer dönemi değil. Devre arasında o günün şartlarına bakmak lazım. Şu anda Beşiktaş'ın, Gomez'den daha çok hem Kayseri hem de Napoli maçını düşünmesi lazım. İnşallah elimizden kaçırdığımız Dinamo Kiev'in öcünü Napoli'den alırız. Beşiktaş'ın gündemi Gomez değil." diyerek sözlerini tamamladı.