Fikret Orman'dan bir transfer müjdesi daha!

Denys Boyko ve Alexis Delgado ile anlaşmaya varan Beşiktaş'ta başkan Fikret Orman, büyük ihtimalle bir transfer daha yapacaklarını söyledi.

Ntvspor 20.01.2016 - 17:46

Fikret Orman'dan bir transfer müjdesi daha!

Bakırköy Beşiktaşlılar Derneği'nin açılışına katılan Fikret Orman, burada basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Orman "Büyük ihtimalle bir transfer daha gerçekleştireceğiz. Fakat bu transfer önümüzdeki sezonun kadrosu düşünülerek yapılabilir. Yani alıp bu sezon sonuna kadar kiraya verebilir, önümüzdeki sezon da kadroya monte edebiliriz" dedi.

Ukrayna'nın Dnipro takımından transfer edilen Denys Boyko'nun uzun süredir izledikleri bir kaleci olduğunu vurgulayan Beşiktaş Başkanı Orman, Ersan Gülüm'ü ise kesinlikle satmayacaklarını ifade etti. Orman "Takım olarak şampiyonluğa konsantre durumdayız. Ersan'ı satmak gibi bir niyetimiz yok. Nedense basında hep bizim futbolcularımızın fiyatları çıkıyor. Bunu bir sitem olarak söylüyorum. Biz bir sezon sonrasını planlayarak gidiyoruz" şeklinde konuştu. Galatasaray'ın UEFA Finansal Fair Play konusunda yaşadığı sıkıntıyla ilgili yorum yapmaktan kaçınan Fikret Orman "Biz kendimizle ilgileniyoruz. Başka kulübün işleri bizi alakadar etmiyor. Kendi camiamı bağlayan soruları yanıtlarım. Bizim bir rotamız var. UEFA istiyor diye değil, zihniyetimiz bu olduğu için kulübü o misyonla yönetmeye çalışıyoruz. Kendimizce de doğru bir şeyler yapıyoruz" ifadesini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...