NTV

Fikret Orman'dan Şenol Güneş açıklaması

Spor

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Fatih Terim'in ayrılışının ardından gündeme gelen Şenol Güneş iddiaları ile ilgili açıklama yaptı. Fikret Orman "Olmayacak duaya amin demektir" dedi.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Türkiye Futbol Direktörlüğü görevinden ayrılan Fatih Terim'in yerine Şenol Güneş'in adının geçmesiyle ilgili kulübün internet sitesinden açıklama yaptı.

Fikret Orman'ın açıklaması;

"Şenol Güneş gibi kamuoyu tarafından da başarıları taktir edilen, 2002'de Dünya 3'üncüsü yaptığı Milli Takım için çözüm odağı görülen bir teknik direktöre sahip olduğumuz için mutluyuz.. Ancak iki yıldır üstüste şampiyonluk yaşadığımız Şenol Güneş hocamızla bundan sonra da birlikte nice zaferler yaşamak düşüncesindeyiz. Kamuoyunda Milli Takım için Şenol Güneş isminin ilk akla gelmesini anlaşılabilir buluyorum. Ancak Beşiktaş takımının, camiasını ve taraftarının huzurunu bozacak sanal bir gündemin oluşturulmasını da yanlış bulurum, karşı çıkarım.

Şenol Güneş, "Olmayacak duaya amin demektir." 

Beşiktaş olarak yeni sözleşme uzattığımız Şenol hocamızla ilgili tavrımız nettir. Beşiktaş'ın ne kadar başarılı olmasını istiyorsak, bir o kadar da A Milli Takım'ın başarılı olmasını ve 2018 Dünya Kupası'nda olmasını bütün kalbimizle arzu ederiz."

ETİKETLER