Flores: Tur bizim hakkımızdı

Atletico Madrid Teknik Direktörü Enrique Flores, 2 maça bakılacak olursa turu hakeden takımın Atletico Madrid olduğunu söyledi.

25.02.2010 - 23:39

Flores: Tur bizim hakkımızdı

Atletico Madrid Teknik Direktörü Enrique Sanchez Flores, iki maça baktıklarında, turu hak eden takımın kendileri olduğunu savundu.
        
Flores, Galatasaray maçından sonra düzenlediği basın toplantısında, bu maçın son nokta olduğunu bildiklerini kaydederek, ''90 dakika dolmadan önce bu elemeyi gerçekleştirmek zorundaydık. Bu iki maçın toplamına baktığımızda görebileceğimiz manzara, Atletico Madrid'in bir üst tura çıkmayı hak eden takım olduğudur'' dedi.
        
Flores, maçta Galatasaray'ın penaltı pozisyonu ile ilgili bir soru üzerine, hakemlerle ilgili bir yorum yapmadığını ifade ederek, ''Hakemlerin yaptıkları iş çok zor. Daha öncesinde Reyes'in buna benzer bir pozisyonu vardı. Onları da anlamak gerekiyor'' açıklamasını yaptı.
        
Maçta yüzüne darbe alan Agüero'nun çene kemiğinde ilk anda kırıktan şüphelendiklerini kaydeden Flores, ancak oyuncunun önemli bir sakatlığının bulunmadığını sözlerine ekledi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...