footbo.com'u anlattılar

NTV Spor ve Turkcell'in ortak hazırladığı ve daha şimdiden milyonların takip ettiği footbo.com'da neler bulacaksınız?

Haberler 17.06.2010 - 17:27

footbo.com'u anlattılar

Futbolun ruhuna, futbolseverlerin ihtiyacına uygun sosyal paylaşım sitesi footbo.com Türkiye’nin spor kanalı NTV ve Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell’in iş birliğiyle Türkçe olarak yayında!


Footbo.com birçok ülkede futbolseverlerin yakından takip ettiği ve milyonlarca üyesi olan bir sosyal paylaşım sitesi. Türkiye’de ve Türkçe yayınlanacak sitede taraftarlar, uzmanlar ve hatta oyuncular bir araya gelip futbol dünyasındaki gündem konularını, küçük dalgalanmalara yol açan ve şok etkisi yaratan olayları konuşacak, tartışacak. Gazeteci, yorumcu, spor spikeri ve daha fazlası... İster internetten, ister cepten herkes aynı platformda sadece futbol konuşacak.

Futbolu seviyor musunuz? Futbol haberlerini takip ediyor musunuz? Tahminleriniz tutuyor mu? Eğer cevabınız evet ise footbo.com tam size göre... Footbo, her türlü futbol taraftarına, nerede olursa olsunlar, istedikleri bilgiyi anında alma ve diğer taraftarlarla iletişim kurma olanağı sağlıyor.

DOĞUŞ YAYIN GRUBU VE TURKCELL İŞBİRLİĞİ
Doğuş Yayın Grubu Genel Müdürü Cem Aydın ve Turkcell Ürün ve Servis Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cenk Bayrakdar 1 Haziran Salı günü düzenlenen imza töreninde bir araya geldi. Cem Aydın törende, NTV Spor’un spor alanındaki öncülüğü ile sosyal medyada da başarılı olacaklarına inandığını söyledi. “Doğuş Yayın Grubu olarak her zaman ilkleri gerçekleştirdik. Yeni medyaya olan yatırımlarımız devam ediyor. Footbo.com bunun son örneğidir. NTV Spor’un deneyimi ve güçlü isimlerinin bu alanda da fark yaratacağına inanıyorum” dedi.

“Dünya üzerinde milyonlarca abonesi olan Footbo.com’u Türkiye’de Türkçe olarak hizmete sunduğumuz için heyecanlıyız” diyen Turkcell Ürün ve Servis Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cenk Bayrakdar da futbol alanında sosyal medyaya girerken NTV Spor gibi deneyimli ve güçlü bir ortakla yola çıkmaktan ötürü projeye inançlarının tam olduğunu vurguladı. Bayrakdar, "50 binden fazla takım ve futbolcu profili, 70 ülke liginden canlı skor ve istatistiki bilgiler, en güncel haberler, skor tahminleri, İddaa oynama, Java tabanlı oyunlar, kullanıcılara özel bloglar, forumlar, kişiye özel duvar ve profil sayfaları, uzman ve ünlülerden yorumlar gibi futbolseverlerin ihtiyaç duyduğu tüm özellikleri tek bir adreste toplayan Footbo sadece bir futbol portalı değil, tüm dünyada fark yaratan inter aktif bir sosyal paylaşım platformu. Futbola gönül veren herkes Footbo sayesinde futbol coşkusunu her an her yerde yaşayabilecek” dedi.

FOOTBO’CULAR BU SİTEDE NELER YAPABİLECEK?
Blog yazabilecek, istediği konuyu gündeme taşıyıp tartışabilecek, istediği haberi istediği zaman okuyabilecek, istediği her an futbol konuşacak.

Yapmanız gereken ilk şey footbo.com’a üye olmak! Üye olduktan sonra ister tuttuğunuz takımın, ister sevdiğiniz bir futbolcunun taraftarı olabilir; kendi blogunuzu oluşturabilir, sevdiğiniz futbol otoriteleriyle aynı platformda görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Üstelik Footbo sayfanızı istediğiniz gibi özelleştirme şansına sahipsiniz. Footbo, sadece Turkcell’lilere değil tüm futbolseverlerin kullanımına açık.

FUTBOL COŞKUSU HER AN HER YERDE CEPTE
Footbo keyfi sadece internet sitesiyle sınırlı kalmıyor. Footbo’cular özel olarak tasarlanmış WAP sitesi ve farklı cep telefonu modellerine göre geliştirilen mobil uygulamalarla da futbol coşkusunu her an her yerde yaşayabilecek.

KENDİ BLOGUNU OLUŞTUR
Blog yazmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. 5 adımda kendi blog’unuzu yayınlayabilir, milyonların siz takip etmesini sağlayabilirsiniz.

1) Bir başlık seçin

2) Blogunuzu yazın

3) İlgili etiketleri ekleyin

4) “Blogumu Yayınla”ya Tıklayın

5) Yazınızı paylaşın, reklamını yapın ve sonra sırtınızı sandalyeye yaslayıp rahatlayın!

Sayfa Yükleniyor...