Formaları karıştırdı

Togo Milli Takımı ile yaşadığı talihsiz olayın ardından hafta sonunda Manchester City'e dönmesi beklenen Adebayor, Afrika televizyonlarına olaylı bir şekilde ayrıldığı Arsenal'in formasıyla röportaj verdi.

Ntvspor 13.01.2010 - 16:35

Formaları karıştırdı

African TV’ye Togo Milli Takımı'yla Angola'da yaşadıkları silahlı saldırı hakkında açıklamalarda bulunan Manchester City’li Emmanuel Adebayor’un, eski takımı Arsenal'in tişörtüyle röportaj vermesi dikkat çekti.

Togo Milli Takımı’yla Angola’da silahlı saldırıya uğrayan ve hala olayın etkisinden kurtulamayan Manchester City’nin yıldız oyuncusu Emmanuel Adebayor, African TV'ye verdiği röportajda söylediklerinden çok tartışmalı bir şekilde ayrıldığı eski takımı Arsenal'in tişörtünü giymesiyle dikkatleri üzerine çekti.

Adebayor, yaptığı açıklamada ise, izin çıkması halinde haftasonu Manchester City’nin Premier Lig’de oynayacağı maçta forma giyebileceğini belirtti.

City’nin menajeri Mancini, silahlı saldırıdan sonra büyük bir travma yaşayan yıldız oyuncuya kendini toparlayabilmesi için süresiz izin vermişti.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...