Fransa'ya son biletler dağıtılıyor

2016 Avrupa Futbol Şampiyonası’na katılacak son 4 takım baraj maçlarıyla belli olacak. İşte kritik karşılaşmalar öncesi takımlardan yansıyan son haberler...

Haberler - Ntvspor 12.11.2015 - 16:18

Fransa'ya son biletler dağıtılıyor

2016 Avrupa Şampiyonası için artık son 4 bilet sahiplerini bekliyor.

İşte program;

12 Kasım Perşembe
21:45
Norveç - Macaristan

13 Kasım Cuma
21:45
Bosna Hersek - İrlanda

14 Kasım Cumartesi
19:00
Ukrayna - Slovenya
21:45 İsveç - Danimarka

MACARİSTAN - NORVEÇ

En iyi 3. olarak Avrupa Şampiyonası’na doğrudan katılma hakkını Kazakistan'ın Letonya'yı, Milli Takımımızın da İzlanda'yı yenmesi ile kaybeden Macaristan, 1972'den bu yana ilk kez turnuvaya katılmak için Norveç'in karşısına çıkacak. Son olarak EURO 2000'e katılan Norveç, 20 yıldır kasım ayında evinde oynadığı hiç bir maçı kazanamadı.

İRLANDA - BOSNA HERSEK

Bir diğer zorlu mücadele İrlanda ile Bosna Hersek arasında. Grup sürecinde evinde Almanya'yı yenmeyi başaran İrlanda kendisine güveniyor. Grup sürecindeki son 3 maçını kazanan Bosna Hersek ise tarihinde ilk kez Avrupa Şampiyonası'na katılmak için sahaya çıkacak.

UKRAYNA - SLOVENYA

Ukrayna - Slovenya eşleşmesinde şampiyona biletini kimin alacağı da merak konusu. Bugüne dek Slovenya karşısında hiç galibiyeti bulunmayan Ukrayna, daha önce 5 kez baraj maçlarına çıktı ve her seferinde elenen taraf oldu. 2 ülke EURO 2000 play-off’larında da karşı karşıya gelmiş ve turnuvaya katılma hakkını Slovenya kazanmıştı.

İSVEÇ - DANİMARKA

Sonucu en çok merak edilen eşleşmelerden biri de İsveç ile Danimarka arasında. İsveç, geçtiğimiz günlerde ülkesinde 10. kez yılın futbolcusu seçilen Zlatan Ibrahimovic'e güveniyor. Ibrahimovic, eleme grubunda takımının attığı son 11 golün 7’sini kaydetti ve formda görünüyor. Avrupa Şampiyonası'nın kendi olmadan oynandığını düşünemediğini belirten Ibrahimovic, son derece motive bir şekilde maçlara çıkacak.

Bakalım baraj maçları sonunda hangi 4 ülke, Fransa'nın ev sahipliği yapacağı turnuvada mücadele etmeye hak kazanacak? 

Sayfa Yükleniyor...