Futbol Tatilde NTV Spor'da

NTV Spor'un, yaz ekranını süsleyen Futbol Tatilde programı bu hafta yine renkli görüntülerle dolu. Sine Büyüka'nın sunduğu Futbol Tatilde, bugün saat 22.00'de NTV Spor'da.

Haberler - Ntvspor 03.07.2009 - 02:43

İSTANBUL - Futbolun deniz kenarında dinlendiği bu günlerde, Futbol Tatilde programı ünlü sporcuları ve Turkcell Süper Lig'de görev yapan hakemleri ekranlara getiriyor.

Geçtiğimiz sezonu ikinci sırada tamamlayan Sivasspor'un tecrübeli futbolcusu Mehmet Yıldız'ın, çocuklarıyla lunapark keyfi. Futbol Tatilde programında.

Turkcell Süper Lig'in bütün stresini sezon boyunca üzerlerinde taşıyan hakemlerimiz de Futbol Tatilde'nin konuğu oldu. Kuddusi Müftüoğlu ve Kamil Abitoğlu'nun Alanya'da plaj futbolunda ne kadar yetenekli olduğuna futbol tatilde tanık oldu. Programın konukları arasında hakem Selçuk Dereli de var.

NTV 'un futbol yorumcusu Sergen Yalçın da yeni sezonla ilgili görüşlerini Futbol Tatilde ekibiyle paylaştı.

Tatil için Bodrum'u seçen futbolculardan biri de Beşiktaş'ın eski futbolcusu Ali Güneş oldu. İsviçre'nin Saint Gallen takımına transfer olan Ali Güneş, yeni sezondan beklentilerini futbol tatilde için anlattı.

Tatil sadece futbolun hakkı değil. Diğer branşlar da yaz günlerinin keyfini çıkarıyor. Ünlü basketbolcu İbrahim Kutluay ve ailesi de Futbol Tatilde'nin konuğu oldu. Futbol Tatilde'nin bir başka ünlü konuğu da Türkiye'de sörf deyince akla gelen ilk isim, Çağla Kubat.

Sine Büyüka'nın sunduğu Futbol Tatilde, bugün saat 22.00'de NTV Spor'da.

Sayfa Yükleniyor...