'Futbolun acı taraflarından birini yaşadık'

15.03.2009 - 18:25

Ankaraspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman,, karşılaşmanın ardından yaptığı açıklamada, iki takımın da sıkıntılı olduğunu belirterek, ''Tam sıkıntıyı aştık derken, tırnaklarımızla kaza kaza 2-0'a getirdiğimiz maçı 10 kişi kalmış rakibimiz karşısında 2-2'ye getirmemiz, futbolun acı taraflarından birini yaşadığımızın örneğidir. Skoru bulmak önemli ama bu skoru korumak daha önemli. Biz bunu başaramadık'' diye konuştu.

Aykut Kocaman, maçın hakemi Fırat Aydınus hakkında da eleştirilerde bulunarak, ''Fırat Aydınus beğendiğim taktir ettiğim bir hakemdir. Ancak maçın önüne geçmeye çalışması ve maçta duygularıyla hareket etmesi hem kendi adına hem de takımlar adına çok tehlikeli bir durum. Bir an önce kendisine çeki düzen vermesi lazım. Benim bu düşüncem biz galip durumdayken de vardı. Beraberlik sonunda yapılmış bir açıklama olarak algılanırsa üzülürüm'' dedi.

KAFKAS: GOL YOLLARINDA ETKİSİZİZ
Kayserispor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas ise ilk devre oyunun üstünlüğünün kendilerinde olduğunu belirterek, ''Ancak 45. dakikada Bilal'in attığı o güzel golden sonra, 2. yarıda da Toledo'nun kırmızı kart görmesi, bir anda bizi 2-0 geriye düşürdü ama oyunu bırakmadık, pes etmedik ve 2-2'lik sonuca ulaştık. Biz iyi bir takımız fakat bu sene bir travma geçiriyoruz. Gol yollarında etkisiziz. Gelecek haftalarda daha iyi olacağız'' diye konuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...