G.Antepspor’da gözler G.Saray maçında

Gaziantepspor Başkanı İbrahim Kızıl, oyuncuların antrenmanlardaki hırsının Galatasaray maçına yansıyacağına inandığını söyledi.

31.03.2009 - 17:39

Gaziantepspor Kulübü Başkanı İbrahim Kızıl, son haftalardaki başarılı çıkışlarını Galatasaray maçında da devam ettirmek istediklerini belirterek, ''Futbolcularımızın antrenmanlardaki sıcaklığı, dayanışması, birliktelikleri, hırs ve dayanışmaları Galatasaray maçına da yansıyacağına inanıyorum. Bundan en ufak bir endişe taşımıyorum'' dedi.

Kızıl, son haftalarda aldıkları başarılı sonuçlarla üst sıralara doğru tırmandıklarını, bunun tesadüfü olmadığını ve futbolcuların hırs ve kararlığının Galatasaray maçında da devam edeceğini belirtti.

Bu sezon istedikleri yere gelemeyebileceklerini ifade eden Kızıl, sezon sonunda da hiçbir futbolcuyu satmayacaklarını aksine 2-3 yıldız oyuncu almayı planladıklarını söyledi.

Kızıl, futbolculara şu ana kadar resmen yapılan hiçbir teklifin kendisine gelmediğini ifade ederek, ''Bir de artık bunları söylemekten ben usandım, Gaziantep şehrinin, Gaziantepspor'un ve İbrahim Kızıl'ın bir hedefi vardır. Bu sene belki istediğimiz yere gelemeyebiliriz, ama önümüzdeki sezon hedeflerimiz var. Elbirliğiyle şehir, yönetim ve taraftarlarla birlikte bir tarih yazmak istiyoruz ve yazacağımıza da inanıyorum'' diye konuştu.

''Sezon bitmeden hiçbir transferi görüşmeyeceğim ve bir tek futbolcumuzu dahi satmayacağım" diyen Kızıl, ''Sadece bir futbolcumuza devre arasında teklifte bulundular, kıramayacağım isimleri de devreye soktular, onlara da yok dedim ve yine söylüyorum; hiçbir futbolcumuzu vermeyeceğiz. Böyle bir durum söz konusu olamaz. Hele hele bir Galatasaray maçı öncesi önemli futbolcularımızın aynı takım tarafından transfer söylentileri yanlış bir davranıştır. Bunlar futbol ahlakına ve Fair play'e çok ters olan davranışlardır. Böyle bir şey olamaz. Ben şimdi gideceğim bir takım ile oynayacağım ve o takımın gözde futbolcularından bir iki tanesine seni Gaziantepspor'a transfer edeceğiz diyeceğim, bunlar son derece yanlış hareketlerdir.'' diyerek sözlerini tamamladı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...