Galatasaray Almanya'da kamp yapacak

Galatasaray Avrupa GmbH Genel Müdürü Erol Gerçeker, Galatasaray futbol takımının yaz kampını bu yıl Almanya'nın Bochum kentinde yapacağını söyledi.

Haberler 09.06.2009 - 15:33

Galatasaray, 1-12 Temmuz tarihleri arasında Almanya'nın Bochum kentinde kamp yapacak.

Gerçeker, kamp anlaşmasının imzalandığını belirterek, ''Galatasaray, 1-12 Temmuz tarihleri arasında Bochum'da kampta olacak. Burada bir turnuvaya katılacağız. Turnuvanın tüm maçları Bochum Rewirpower Stadı'nda yapılacak'' dedi.

5, 8 ve 11 Temmuz'da oynanacak karşılaşmalarda rakiplerinin Almanya'nın Bayer 04 Leverkusen, Mısır şampiyonu El Ahly ve Tunus'tan Esperance takımları olacağını belirten Gerçeker, tüm taraftarları bu maçları izlemeye çağırdı.

Bilet fiyatlarının asgari düzeyde olacağını ifade eden Gerçeker, Galatasaray'ın 16 Temmuz'da UEFA ön eleme maçı oynayacak olmasından dolayı Hollanda ve İngiltere'den aldığı turnuva davetlerini geri çevirmek zorunda kaldığını kaydetti.

Gerçeker, Bochum kampındaki antrenmanların teknik direktör Frank Rijkaard'ın isteği doğrultusunda taraftarlara açılacağını, taraftarların buna anlayış göstereceklerini umduğunu sözlerine ekledi.

Galatasaray, 1 Temmuz'da Düsseldorf Havaalanına gelecek ve buradan Bochum'a geçecek. Sarı-kırmızılılar, 12 Temmuz'da İstanbul'a dönecek.

Sayfa Yükleniyor...