Dursun Özbek: Lucescu ilk tercihlerimizden biri

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, teknik direktör arayışlarını sürdürdüklerini ve Mircea Lucescu'nun ilk tercihlerinden biri olduğunu söyledi.

Ntvspor 18.05.2016 - 16:04

Dursun Özbek: Lucescu ilk tercihlerimizden biri

Lig TV'ye konuk olan ve gündeme dair önemli açıklamalarda bulunan Galatasaray Başkanı Dursun Özbek "Yeni teknik direktör konusunda geç kalmadık çünkü acele karar vermek istemiyoruz. Görüşme yapmak istediğimiz teknik adamlar şu anda bir yerlerde görev yapıyor ve sezonun bitmesini bekliyor. Mircea Lucescu ile yüz yüze görüşme yapacağız. Lucescu, Galatasaray'a büyük hizmetlerde bulunmuş birisi. Kendisi Galatasaray için çok önemli bir isim ve ilk tercihlerimizden biri. Bu konuda kendisiyle bir telefon görüşmesi yaptık. Bu konuşmanın ardından bizden süre istedi. Dolayısıyla şu anda bu süreyi değerlendiriyor. Fakat burada asıl kararı verecek olan Galatasaray yönetim kuruludur. Lucescu gerçekten de çok önemli bir isim. Transferi konusundaki iradesi, kendisiyle yüz yüze yapacağımız görüşmenin akabinde belli olacak" ifadesini kullandı.

Galatasaray'ın eski ikinci başkanı Ali Dürüst ile başkan yardımcısı Abdurrahim Albayrak'a "Gel sen başkan ol, ben de üye olayım" teklifinde bulunduğunu kaydeden Özbek "Fakat girmek istemediler ve ben başkan oldum" dedi.

Sayfa Yükleniyor...