Galatasaray haberlerini yalanladı

Teknik direktör Raşit Çetiner, Galatasaray'a gelecek iddialarını yanıtladı. Çetiner, NTV Spora'a özel açıklamalar yaparken, "Takımın başında hoca varken bizim talip olmamız söz konusu değil" dedi. Çetiner, ilerleyen haftalar için de açık kapı bıraktı.

Haberler - Ntvspor 10.02.2017 - 20:20

Galatasaray haberlerini yalanladı

Galatasaray'da teknik direktörlük konusunda hakkında iddia bulunan Raşit Çetiner, NTV 'a özel açıklamalar yaptı. Sarı kırmızılı kulüpte hiçbir yönetici ile temasa geçmediğini söyleyen Çetiner, "Şu ana kadar bu konuda kimseyle görüşmedim. Galatasaray'ın başında değerli bir teknik direktör var. Zaten Galatasaray kültüründe asla böyle bir talep olamaz. Takımın başında hoca varken bizim talip olmamız söz konusu değil" diye konuştu.

Tecrübeli teknik adam, Galatasaray'ı yakından takip ettiğini ifade ederek, "İlerleyen zamanlarda gelişmeler ne gösterir bilemiyorum. Onu o zaman şartlar gerektirirse konuşuruz. Ama şu anda takımın başında teknik direktör varken bunları konuşmak ne bize ne de Galatasaray'a yakışır" dedi.

Sarı kırmızılılarda Riekerink'in önümüzdeki 3 haftada oynanacak maçların sonucuna göre geleceğinin belli olacağı iddia edilmişti. Hollandalı çalıştırıcı ile Kayserispor, Çaykur Rizespor ve Beşiktaş maçlarında yaşanabilecek olası puan kayıplarından sonra yolların ayrılabileceği öne sürülmüştü.

Sayfa Yükleniyor...