Galatasaray Lincoln'den kurtuldu

Galatasaray'ın tek taraflı sözleşmesini fesh ettiği Brezilyalı futbolcu Cassio Lincoln, ülkesinin önemli takımlarından Palmeiras'a transfer oldu.

Ntvspor 08.02.2010 - 09:41

Galatasaray Lincoln'den kurtuldu

Sarı-kırmızılı takıma büyük ümitlerle gelen, ancak oynadığı futboldan çok sorunlarıyla gündeme gelen Cassio Lincoln resmen Galatasaray'dan ayrıldı.

Sezon başında Galatasaray'ın kendisine kulüp bulmasını istediği Lincoln, Brezilya'nın önemli takımlarından Palmeiras ile anlaşmaya vardı. Palmeiras'ın resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, Galatasaray ile aradaki pürüzlerin giderildiği bildirildi. Lincoln ile 2 yıllık anlaşma sağlandığı belirtilirken, yıldız oyuncunun gelecek hafta basına tanıtılacağı duyuruldu.

Lincoln ise yaptığı açıklamada, "Brezilya'ya dönmekten ve Palmeiras'ta oynamaktan dolayı mutluluk duyuyorum. Palmeiras üst düzey bir kulüp. Başta Avrupa olmak üzere bir çok takımdan teklif aldım ancak Palmeiras'ı seçtim. İyi bir teknik adamla çalışacağım için çok mutluyum. Ülkeme dönmemdeki en büyük neden, burada yeniden doğup 2010 Dünya Kupası'nda milli takım formasını giyebilmek " dedi.

Palmeiras Kulübü, Galatasaray'a ne kadar bonservis bedeli ödeneceği konusunda bir açıklama yapmadı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...