"Galatasaray tarihi şikeyle doludur"

Fenerbahçe Başkanı Yıldırım, Antalyaspor yenilgisi sonrasında önemli açıklamalarda bulundu. Aziz Yıldırım, hafta arasında Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in açıklamalarına cevap verirken, sert ifadeler kullandı.

Ntvspor 05.02.2016 - 22:47

"Galatasaray tarihi şikeyle doludur"

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, "Yargıtay onayladıktan sonra hem ben hem Fenerbahçe olarak, TFF ve UEFA'daki kurumlar hakkında davalar açacağız. Ne dedim, 'UEFA çatırdayacak' dedim. Çatırdadı. Nerede o söylenenler, iddialar?.."

"Milli takım 8 tane yedi, hepimiz üzüldük" Aziz Yıldırım, "Beşiktaş 8 tane yedi, hepimiz üzüldük. Ama Galatasaray başkanı unutmasın, Fenerbahçe onlara 6 tane attı. Onlar tarihlerine baksınlar. Bu ülkeye şikeyi getiren Galatasaray Kulübü'dür. Herhalde yanındakiler söylüyor. Söylediklerini adama yuttururlar. Mahkemeler devam ediyor, bitsin. Ondan sonra ne istiyorsan söylersin. Biz bir şey söyledik mi? Hayır... Galatasaray tarihi şikeyle doludur" şeklinde konuştu.

Yıldırım, "Galatasaray başkanı için şunu söylüyorum, bu davayı şike diye savunuyorlarsa demek ki kumpasla bir ilişkileri var demektir. Dava bitmedi. Bitene kadar bekleyeceğiz. Aleyhimize çıkarsa suçlayın bizi ama çıkmazsa özrü dilersiniz" ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...