Galatasaray'da kritik saatler

Galatasaray'da 5-2'lik Kocaeli yenilgisi sonrası yönetim kurulu toplandı. İkinci başkan Mehmet Helvacı, yarın radikal kararlar açıklayacaklarını söyledi.

Haberler 22.02.2009 - 23:48

Galatasaray'ın, Kocaelispor karşısında aldığı 5-2'lik yenilginin ardından sarı-kırmızılı kulübün yöneticileri bir araya geldi.

Maçın ardından Mecidiköy'deki Galatasaray Sportif AŞ'de toplantıya giren yöneticilerden ikinci başkan Mehmet Helvacı, yarın radikal kararlar alacaklarını söyledi.

Galatasaray'ın bugün kötü futbol sergilediğini anlatan Mehmet Helvacı, ''Yarın radikal kararlar alacağız. Bunun sorumlusu kimse, bu kararlar onun hakkında olacak'' dedi.

Bir basın mensubunun, teknik direktör Skibbe'nin istifa etmeyeceği yönündeki açıklamasının hatırlatılması üzerine, Mehmet Helvacı, ''Olabilir. Bu onun düşüncesi. Yarın alacağımız kararı öğreneceksiniz'' diye konuştu.

Geçen sezon da benzer kararlar aldıklarının anımsatılması üzerine Helvacı, ''Geçen sene haklı olduğumuzu sezon sonunda gördünüz. Galatasaray hiç bir kararı tepkiyle almaz. Her şeye bakarak karar alacağız'' ifadesini kullandı.

Helvacı, Galatasaray'ın şampiyonluk şansının devam ettiğini de dile getirdi.

Bu arada, toplantıya teknik danışman Karl Heinz Feldkamp'ın da katıldığı öğrenildi.

Sayfa Yükleniyor...