Galatasaray'da Semih yine yok

Galatasaray'ın Sivasspor maçı kadrosunda sakatlığı düzelen 3 asından Melo ve Sabri Sarıoğlu kadroya alınırken Semih Kaya risk edilmeyerek Sivas'a götürülmüyor.

DHA 20.02.2015 - 11:32

Galatasaray'da Semih yine yok

Sarı-kırmızılı ekip Semih Kaya dışında tam kadro Sivas'a hareket edecek. Semih Kaya'nın da geçtiğimiz hafta tam kapasite takımla çalışmasına rağmen, kar yağışı ile birlikte tam sahada antrenman yapamayınca teknik direktör Hamza Hamzaoğlu tarafından riske edilmeyip İstanbul'da bırakıldı.

Sarı-kırmızılı ekibin sakatlığı düzelen oyuncularından Melo ise özel tedavi uygulanarak Sivas maçı kadrosunda yer aldı. Brezilyalı yıldız ile birlikte Sabri'nin büyük bir olasılıkla ilk onbirde başlamaları bekleniyor.

Galatasaray Sivas'a bugün öğleden sonra yapılacak bir uçak yolculuğu ile gitmeyi planlamışken, hava koşulları nedeni ile uçak saati 11.30'a alındı ve takımın Sivas'ta öğleden sonra antrenman yapması kararlaştırıldı. Bu konuda Sivasspor Yönetimi ile yapılan görüşmeler sonrasında da sarı kırmızılı ekibin antrenman yapacak bir saha temin edileceği öğrenildi.

Sayfa Yükleniyor...