NTV

Galatasaray'da Sneijder belirsizliği! Yönetim ikiye bölünmüş durumda

Ntvspor

Spor

Galatasaray'da Igor Tudor'un Adanaspor maçında 11'de sahaya sürmediği Wesley Sneijder'in geleceği tartışılıyor. Takımda kalıp kalmayacağı netleşmeyen Hollandalı futbolcu için yönetim de ikiye bölünmüş durumda.

Galatasaray'da Wesley Sneijder'in geleceği tartışılıyor. Hollandalı yıldızın sezon sonunda takımdan ayrılıp ayrılmayacağı henüz netlik kazanmadı.

Adanaspor maçında teknik direktör Igor Tudor'un ilk 11'de tercih etmediği Sneijder için yönetim de ikiye bölünmüş durumda. Bazı yöneticiler, Sneijder ile yolların ayrılmasının daha doğru olacağı fikrini savunurken, Hollandalı yıldızla yola devam edilmesi gerektiğini düşünen isimler de var.

Bu sezon inişli-çıkışlı bir form grafiği çizen Sneijder için taraftar da benzer düşünceler içinde. Sarı kırmızılı taraftarlar arasında da Sneijder'in sezon sonu takımdan ayrılmasının gerektiğini düşünenlerin sayısı az değil. Teknik direktör Tudor ise Adanaspor mücadelesinde Sneijder'i kadroda tercih etmedi. Hırvat teknik adamın sezonun bitmesine yakın yönetime vereceği rapor, Hollandalı oyuncunun takımdaki geleceğini de etkileyecek.

Igor Tudor, takımı gençleştirme adına birçok tecrübeli isim ile yolların ayrılmasına sıcak bakıyor. Ancak bu isimler arasında Sneijder'in olup olmadığı henüz net değil. Hırvat çalıştırıcının raporunu sunmasının ardından Galatasaray yönetiminin Sneijder'in menajeri Guido Albers ile toplantı yapması bekleniyor.

Wesley Sneijder bu sezon 24 maçta forma giyerek 2 gol atıp 12 asist yaptı.

ETİKETLER