İlişkili Haberler

Galatasaray Yönetimi, Fenerbahçe maçı öncesi teknik direktör konusunu çözümlemek istiyor. Sarı kırmızılılarda Gençlerbirliği mücadelesinde son kez takımın başında sahaya çıkan Orhan Atik'in TFF tarafından verilen süresi doldu.

Pazar günü TT Arena'da oynanacak kritik derbiye yeni bir teknik direktör ile çıkmak isteyen yönetim, geçtiğimiz günlerde Bülent Ünder'e teklif sunmuştu ancak Ünder, teklif sezon sonuna kadar olduğu için kabul etmedi.

Yönetim, Fenerbahçe derbisinden itibaren sezon sonuna kadar Bülent Korkmaz'ın takımın başına geçmesi yönünde görüş birliğine vardı. Korkmaz ile yapılacak görüşmelerden çıkacak sonuca göre, Galatasaray'da yeni bir dönem başlayabilir.
47 yaşındaki teknik adam, 2009 yılında Galatasaray teknik direktörlüğü yapmıştı. Korkmaz, bu sezon Mersin İdman Yurdu'nu çalıştırmış ancak görevden ayrılmıştı.

Bülent Korkmaz'ın yardımcılığını Emre Aşık ya da Mustafa Sarp'ın yapması bekleniyor. 

YÖNETİM KURULU TOPLANTISI ERTELENDİ

Galatasaray Yönetim Kurulu, Ankara'daki bombalı saldırıda hayatını kaybeden Umut Bulut'un babası Kemal Bulut'un Kayseri'deki cenazesine katılacağı için her hafta salı günü gerçekleştirdiği haftalık olağan yönetim kurulu toplantısını ise erteledi.
 
Sarı kırmızılı yöneticilerin bir kısmı TT Arena'da toplanarak cumartesi günü yapılacak olan mali genel kurul ile ilgili hazırlıklar yaptı.