Galatasaray'ın kalesi için 3 aday var

Fatih Terim yönetiminde yeni sezonun kadrosunu kurmaya devam eden Galatasaray, yeni sezon için kalesini Roma'dan Doni, Gremio'dan Victor ya da Lazio'dan Muslera'ya emanet edecek.

Haberler - Ntvspor 11.06.2011 - 22:57

Galatasaray'ın kalesi için 3 aday var

Bir süredir kaleci arayışları devam eden Galatasaray, bu konuda mutlu sona çok yaklaştı. Sarı-kırmızılılar, kaleci transferinde alternatiflerini artırdı.

Uzun zamandır Muslera ile görüşen sarı-kırmızılılar, oyuncuyla büyük ölçüde anlaşmasına rağmen Uruguaylı kalecinin yüksek maliyet nedeniyle alternatif isimlerle temaslarını sıcak tutmaya başladı.

Sarı-kırmızılılar'ın Muslera dışındaki kaleci adayları Brezilyalı isimler Victor ve Doni.

Gremıo'nun 28 yaşındaki kalecisi Victor Leandro, Fatih Terim'in yardımcısı Taffarel'in olumlu raporuyla listeye girdi.

Roma'nın tecrübeli file bekçisi Doni ise Galatasaray ile yaptığı ilk görüşmelere olumsuz yanıt vermesine rağmen Taffarel'in göreve gelmesiyle fikrini değiştirdi.

Doni, sarı-kırmızılıların teklifine sıcak bakmaya başladı. Galatasaray kaleci transferini birkaç gün içinde noktalayacak ve bu üç isimden biri sarı-kırmızılılar'ın 1 numarası olacak.

Galatasaray'ın Muslera ile sözleşme imzaladığı iddialarına ise Bülent Tulun, henüz biten bir transfer olmadığını; kaleci konusunda anlaşma sağlandığında resmi internet sitesi aracılığıyla duyurulacağını söyledi.

Sayfa Yükleniyor...