Galatasaray'ın yeni hocası Fatih Terim

Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal katıldığı % 100 Futbol'da Güntekin Onay ve Rıdvan Dilmen'in konuğu. Aysal, NTV Spor canlı yayınında sarı-kırmızılı takımın yeni teknik direktörünün Fatih Terim olduğunu resmen açıkladı.

Ntvspor 19.05.2011 - 21:04

Galatasaray'ın yeni hocası Fatih Terim

Galatasaray'ın yeni başkanı Ünal Aysal, % 100 Futbol'da Güntekin Onay ve Rıdvan Dilmen'in sorularını yanıtladı.

Aysal, canlı yayında sarı kırmızılı takımın teknik direktörünün Fatih Terim olduğunu açıkladı.

Galatasaray'ın çiçeği burnunda başkanı, "Fatih Terim ile 19.05'te el sıkıştık" dedi.

Ünal Aysal, % 100 Futbol'da, Galatasaray ile uzun zamandır ilgilendiğinin altını çizerek, "Galatasaray'daki bütün gelişmeleri takip ediyorum. Hatta özellikle üye olduktan sonra da çok daha yakından ilgilenmeye başladım. Bu benim tabiatımda var. Bir yere üyeysem, eğer bir sistemin içindeysem o sistemle çok yakından ilgilenmek gibi eskiden gelen bir alışkanlığım var.

Ama başkan olmak gibi bir niyetim, heyecanım olmadı hiçbir zaman. Ancak bu geçtiğimiz aylar içinde kulüpteki hiç istenmeyen gelişmeler karşısında ben bir açıklama yaptım zaten. Benim ismim medyada telaffuz edildi, kulübümüzün diğer duayenleri tarafından. Ben de o zaman şöyle bir açıklama yaptım, "Kulübün bugünkü şartlarda deneyimli, enerjik ve bu işi başarabilecek genç kadrolar bu göreve talip olurlarsa ben destek veririm" dedim. Ve olmazlarsa da "Elimi taşın altına koyarım" dedim, böyle bir söz vermiş bulundum.

Sonra zaman içinde bu göreve talip olan kadrolara baktığım vakit, sanki genelde bir isteksizlik var, herkes bugünkü ortamdan çekiniyor gibi bir durum doğdu. Onun üzerine sözümü tutmak zorunda kaldım ve aday oldum" dedi.

ÜNAL AYSAL'IN AÇIKLAMALARI İÇİN TIKLAYIN

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...