Gamova: Türkiye çok güzel ama...

Fenerbahçe Acıbadem'in yıldız ismi Gamova "Türkiye çok güzel ama yine de evimi çok özledim" açıklamasını yaptı.

30.12.2009 - 17:24

Gamova: Türkiye çok güzel ama...

Fenerbahçe Acıbadem Bayan Voleybol Takımı'nın Rus oyuncusu Ekaterina Gamova, Türkiye'de yeni deneyimler edindiğini ifade ederek, "Herkes bana çok iyi davranıyor. Ama yine de evimi çok özledim" dedi.

Fenerbahçe Dergisi'nin ocak ayı sayısında röportajı yer alan Gamova, "Yeni bir ülke ve yeni deneyimler ediniyorum. Türkiye'yi gezme şansı buluyorum. Bildiklerimi buradaki arkadaşlarımla paylaşıyorum. Bir tek şey anladım burada. Türkiye çok güzel. Herkes bana çok iyi davranıyor. Ama yine de evimi çok özledim" diye konuştu.

Fenerbahçeli taraftarlara övgüde bulunan Rus oyuncu, "Fenerbahçe taraftarı fevkalade. Özellikle bana karşı çok iyiler. Bizi hiçbir zaman bırakmıyorlar. Her zaman destek veriyorlar. En önemlisi de bizi kazanırken değil, maçı elimizden kaçırır gibi olduğumuzda daha çok destekliyorlar. Onlara çok teşekkür etmek istiyorum. Umarım bizi hiç bırakmazlar" şeklinde ifadeler kullandı.

İlk antrenörlüğünü teyzesinin yaptığını, Nikolai Karpol'ün hocası olmasıyla birlikte yükselişinin arttığını anlatan Gamova, bugünlere gelmesinde çok çalışmasının da etken olduğunu kaydederek "Ben şuna inanırım: Bir insan beni bir konuda 100 defa eleştiriyorsa ben ona kızmam, oturur, demek ki bir yerde bir hata var diye düşünürüm" şeklinde konuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...