Gaziantep Belediye'de Süral ayrıldı

Bank Asya 1. Lig'de kötü bir sezon geçiren Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'da teknik direktör Bünyamin Süral, istifa etti.

02.11.2009 - 17:04

GAZİANTEP - Bank Asya 1. Lig'de kötü bir sezon geçiren Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'da teknik direktör Bünyamin Süral, istifa etti.

Süral, yaptığı açıklamada, mavi beyazlı ekipte işlerin iyi gitmediğini, son olarak kendi sahalarında Adanaspor'a 2-0 yenildiklerini, takımda teknik kadroda bir kan değişikliğinin faydalı olacağına inandığı için görevi bırakma karara aldığını belirtti.

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'da ikinci sezonunu yaşadığını, lige genç ve bölge çocuklarından oluşan bir kadroyla girdiklerini ifade eden Süral, ''Ben de Gaziantep'liyim ve zor bir dönemde takımın başına geldim. İyi kötü maçlarımız oldu. Ama işler iyiye doğru gitmiyor. Şu anda bir kan değişikliğinin iyi olacağı kanaatindeyim. Bu nedenle başkanımız Ünsal Göksen'e istifa mektubumu sundum. Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'a ligde başarılar diliyorum'' dedi.

Kulüp başkanı Ünsal Göksen ise Süral'ın kendini ziyaret ederek görevinden istifa ettiğini açıkladığını, ancak bu kararı kendisinin tek başına almasının mümkün olmadığını belirterek, ''Bünyamin Süral'ın bu kararını yönetim kurulunda oturup karara bağlayacağız. Şu anda bir şey söylemem mümkün değil. Bu tamamen kendisinin aldığı bir karardır'' diye konuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...