Gaziantep BŞB.'de 2 transfer

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, Bucaspor forması giyen Kenan ve Ramazan ile 1,5 yıllık sözleşme imzaladı.

Haberler 26.12.2009 - 15:19

Bank Asya 1. Lig'in ilk yarısının tamamlanmasının ardından futbolculara verilen izin sona ererken, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, tesislerinde çalışmalara başladı.

Transfer çalışmalarını sürdürdüklerini belirten mavi-beyazlı ekibin başkanı Ünsal Göksen, yaptıkları titiz çalışma sonucunda, Bucaspor'dan orta saha oyuncuları Kenan ve Ramazan ile 1,5 yıllık sözleşme imzalayarak, kadrolarına dahil ettiklerini söyledi.

Transfer çalışmalarının yoğun bir şekilde devam ettiğini ifade eden Göksen, "Gaziantepspor'dan da 4 futbolcuyu kadromuza dahil etmek için çalışmalarımız sürüyor. Öncelikle Ümit Tütüncü olmak üzere, halen Gaziantepspor'un kadrosunda bulunan Selahattin, Mehmet ve Caner'i de transfer ederek, kadromuzu güçlendirmek istiyoruz" diye konuştu.

Göksen, transfer çalışmalarını sürdüğünü, 2-3 gün içerisinde Gaziantepspor Kulübü Başkanı İbrahim Kızıl ile bir araya gelerek, transfer konusunu sonuca bağlayacaklarını kaydetti.

Yeni sezon hazırlıklarına da bugün tesislerinde başladıklarını ifade eden Göksen, şu bilgileri verdi:
"İlk yarı sonrasında verilen tatili sona eren futbolcularımız, bugün itibarı ile tesislerimizde çalışmaya başladı. Tesislerimizde 10 gün sürecek çalışmalarımızı tamamladıktan sonra, Antalya'da da 10 günlük bir kamp yapmayı düşünüyoruz. Amacımız, iyi bir transfer ve iyi bir hazırlık döneminden geçerek, ikinci yarıda daha başarılı olabilmek.

Yönetim olarak ikinci yarıda daha büyük bir başarı kazanmak için elimizden geleni yapıyoruz. Teknik heyet ve futbolcularımızın da bu konuda gerekenleri yapacağını biliyoruz. Tek düşüncemiz, başarılı olmak, bu arada yeni transfer edilen futbolcularımızın da gerçekten takıma yararlı olacaklarına ve bizleri başarıya götüreceklerine inanıyorum."

Sayfa Yükleniyor...