Klopp: Gençlere yarış atı gibi davranılıyor

Liverpool Menajeri Jürgen Klopp genç oyuncusu Jordan Rossiter'ın İngiltere 19 Yaş Altı Milli Takımı’nda sakatlanmasına büyük tepki gösterdi. Klopp, genç oyunculara yarış atı gibi davranıldığını söyledi.

Ntvspor 22.10.2015 - 14:06

Klopp: Gençlere yarış atı gibi davranılıyor

Henüz 18 yaşındaki Liverpoollu oyuncu Jordan Rossiter, İngiltere 19 Yaş Altı Milli Takımı ile 6 gün içinde 3 Avrupa Şampiyonası eleme grubu maçına çıkınca sakatlandı. Rossiter'ın sakatlığı, menajer Jurgen Klopp'un büyük tepkisini çekti.

18 yaşındaki bir oyuncunun sadece 6 gün içinde 3 maçta 90 dakika oynadığına daha önce hiç şahit olmadığını söyleyen Klopp, "Bu gençler geleceğimiz. Ancak onlara yarış atı gibi davranıyoruz" dedi.

Rossiter'ın sakatlığıyla ilgili kiminle konuşacağını bilmediğini dile getiren Klopp, "Ancak hesap soracak birini mutlaka bulacağım. Çünkü bu durumu anlayışla karşılamam mümkün değil" diye konuştu.

Rossiter, İngiltere 19 Yaş Altı Milli Takımı’nın 8 Ekim'de Makedonya 10 Ekim'de Finlandiya ve 13 Ekim'de İtalya ile oynadığı maçlarda 90 dakika görev yapmıştı.

Liverpool, savunma oyuncusu Joe Gomez'i de İngiltere 21 Yaş Altı Milli Takımı’nın formasını giyerken sakatlığa kurban vermişti.

Sayfa Yükleniyor...