Gignac'ın talipleri artıyor

Beşiktaş'ın bir süre önce transferi için girişimlere başladı Andre Pierre Gignac'ın talipleri artıyor.

Ntvspor 07.07.2017 - 16:12

Gignac'ın talipleri artıyor

Beşiktaş'ın transferi için girişimde bulunduğu Andre Pierre Gignac konusunda yeni gelişmelere yaşanıyor.

Tigres CEO'su Miguel Garza, Amerika Birleşik Devletleri takımlarından Los Angeles Galaxy ile Gignac için görüştüklerini açıkladı.

Fransız futbolcunun takımdan ayrılabileceğini vurgulayan Garza, Galaxy ile yaptıkları ilk görüşmenin olumlu geçtiğini söyledi. Miguel Garza önümüzdeki günlerde Los Angeles Galaxy ile yenide masaya oturabileceklerini de dile getirdi.

Meksika ekibi Gignac'ın takımdan ayrılma ihtimaline karşı, yeni forvet oyuncusu için çalışmalara başladı. West Ham United'dan Enner Valencia'yı transfer etmek isteyen Tigres, Ekvatorlu futbolocunun transferinde sona yaklaştı. Meksika'ya giden Valencia'nın kısa süre içinde Tigres ile anlaşmaya varması bekleniyor.

Yaşanan bu gelişmelere rağmen Beşiktaş, Gignac'dan vazgeçmiyor. Siyahbeyazlılar, forvet adayları arasında ilk sırada yer alan Fransız futbolcu için Tigres ile temaslara devam ediyor. Futbol komitesi bonservis bedeli konusunda anlaşma varılması halinde, 31 yaşındaki oyuncu ile görüşerek 3 yıllık sözleşme teklifinde bulunacak.

Sayfa Yükleniyor...