Giovani: Kalmak istiyorum

Galatasaray'ın Tottenham'dan devre arasında kiralık olarak kadrosuna dahil ettiği Giovani Dos Santos, sarı-kırmızılı ekipte kalmak istediğini söyledi.

03.05.2010 - 12:48

Giovani: Kalmak istiyorum

Galatasaray'ın Meksikalı futbolcusu Giovani Dos Santos, Türkiye'deki futbol kalitesine şaşırdığını söyledi.

Giovani Dos Santos, Galatasaray Dergisi'nin Mayıs ayı sayısındaki röportajında, Turkcell Süper Lig'de sergilenen futbola değinirken, yaşadığı şaşkınlığı dile getirdi.

''Açıkça söylemeliyim, Türkiye'de futbol kalitesi beni çok şaşırttı'' ifadesini kullanan Giovani, ''Buradaki maçlar inanılmaz mücadeleye sahne oluyor. Bütün takımların mücadele gücü çok yüksek. Galatasaray ile ligin zirvesine oynayan diğer rakiplerimizin futbolu zaten beklenen bir şeydi benim için. Ama ligin diğer takımları da gerçekten çok sert bir mücadele ortaya koyuyorlar. Kaliteli bir ligde olduğunu anladım'' şeklinde görüş belirtti.

Ligin tamamlanmasına kısa süre kala yeni sezonda kadroda olup olmayacağı tartışılan Giovani, kalmak istediğini vurguladı.

Şu an uzun vadeli olarak hiçbir şey düşünmediğini ve Galatasaray'ın ligde kalan maçlarına odaklandığını anlatan Meksikalı futbolcu, ''Burada bana gösterilen ilgiden mutluyum. İyi bir takımda forma giyiyorum. Galatasaray'da kesinlikle devam etmek istediğimi söylemeliyim. Ama sezon sonunda ne olur, onun hakkında hiçbir fikrim yok. Çünkü var olan durumda sadece benim fikrim yeterli değil'' dedi.

Ayrıca, teknik direktör Frank Rijkaard'la aralarındaki iletişime de değinen Giovani, ''Kendisi performansımdan memnun. Her geçen gün daha iyiye gittiğimi düşünüyor'' ifadesini kullandı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...