Giresunspor: Allah'a havale ediyoruz

Bank Asya 1. Lig takımlarından Giresunspor'un yönetim kurulu, kulübün bu zamana kadar futbolcularına bütün imkanları sağladığını ve bundan sonra da sağlamaya devam edeceğini bildirdi.

Haberler 01.05.2010 - 13:10

Yönetim kurulunun, yerel bir gazetede yayımlanan, ''Giresunspor dün Konyaspor deplasmanına uçak parası bulamayınca, hocalar ve futbolcular kendi aralarında para toplayıp işi hallettiler. Alman usulü gittiler'' başlıklı haber üzerine yaptığı açıklamada, böyle bir iddiayı ortaya atanların art niyetli olduğu savunuldu.

Konyaspor maçı gibi önemli bir karşılaşma öncesinde ortaya atılan bu tür ''uydurma ve yıpratıcı'' haberlerle kimlere, nasıl menfaat sağlandığının apaçık ortada olduğunun öne sürüldüğü açıklamada, şunlar kaydedildi:
''Böyle bir iddiayı ortaya atanların iyi niyetinden şüphe etmemek akıl karı değildir. Giresunspor kulübünün yönetim kurulu vardır ve görevinin başındadır. Bizim adımıza böyle bir açıklamada bulunan ise nankördür. Giresunspor bu zamana kadar futbolcularına bütün imkanları sağlamış ve bundan böyle de sağlamaya devam edecektir. Art niyetli birilerinin son maç öncesi böyle uydurma bir haberle olayı kamuoyuna lanse etmesinin Giresun'a ve Giresunspor'a katkısını kamuoyuna bırakıyor, Allah'a havale ediyoruz.''

Sayfa Yükleniyor...