Gökhan Töre Galatasaray'ın gündeminde

Sarı kırmızılılar, Beşiktaş'ta alacakları nedeniyle sıkıntı yaşayan Gökhan Töre'yi kadroya katmanın hesaplarını yapıyor.

Ntvspor 19.06.2015 - 16:10

Gökhan Töre Galatasaray'ın gündeminde

Galatasaray yönetimi, Gökhan Töre'nin kulübünde yaşadığı sıkıntılar üzerine devreye girmeye hazırlanıyor. Siyah beyazlı kulüpte bir süredir ödemeler ile ilgili meydana gelen sorunlar üzerine takımdan ayrılmayı düşünen Gökhan Töre, henüz kararını vermedi. Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'nun da kadroda görmek istediği isimler arasında olan Gökhan Töre, Galatasaray'ın gündeminde bulunuyor.

Beşiktaş ile 3 yıllık sözleşmesi bulunan başarılı futbolcu için ilerleyen günlerde temasların başlaması bekleniyor. Gökhan Töre, geçtiğimiz sezonlarda da Galatasaray'ın gündemine gelmiş ancak yapılan görüşmeler olumsuz sonuçlanmıştı. Beşiktaş ile 28 maçta forma giyen Gökhan Töre, 4 gol 5 asist ile oynadı. Avrupa Ligi'nde de 10 maça çıkan 23 yaşındaki oyuncu 4 gol atıp 3 de asist yapmıştı.

Beşiktaş yönetimi Gökhan Töre için Avrupa'dan en az 10 milyon euro teklif gelmediği sürece satmaya sıcak bakmıyor. Siyah beyazlılarda teknik direktör Şenol Güneş de Gökhan Töre'nin takımda kalması yönünde görüş belirtti. Galatasaray Gökhan için henüz resmi teklif yapmadı ancak şartlar oluştuğu takdirde sarı kırmızılılar, başarılı oyuncuyu kadroda görmek istiyor. Töre için Avrupa'nın önde gelen kulüplerinin de ilgisi olduğu belirtildi.

Genç futbolcu, kulübündeki son duruma ve gelecek tekliflere göre önümüzdeki sezon için kararını verecek.

Sayfa Yükleniyor...