Gökhan Ünal: Fenerbahçe kıskanılan bir kulüp

Fenerbahçe'nin devre arasında Trabzonspor'dan kadrosuna dahil ettiği Gökhan Ünal, dışarıdan bakılınca sarı-lacivertli ekibin övünülecek bir kulüp olduğunu söyledi.

01.02.2010 - 15:24

Fenerbahçe'nin devre arasında transfer ettiği Gökhan Ünal, sarı-lacivertli ekibin kıskanılan bir kulüp olduğunu söyledi.

Kulübün aylık dergisinin şubat sayısında röportajı yer alan Gökhan, sarı-lacivertli ekibi, ''Dışarıdan bakılınca imrenilen hatta biraz kıskanılan, içinde olunduğunda ise övünülecek bir kulüp'' şeklinde tanımladı.

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'na ve sarı-lacivertli taraftarlara övgüde bulunan Gökhan, ''Saracoğlu Stadı, herkesin maç oynamak istediği bir stat. Türkiye'de bir ilkin gerçekleştirildiği, seyirciyle oyuncuları bütünleştiren, oyuna heyecan ve güzellik katan bir stat'' şeklinde ifadeler kullandı.

Forma için rekabet edeceği takım arkadaşlarının kaliteli futbolcular olduğunu, tecrübesini kendisi için bir avantaj gördüğünü ifade eden sarı-lacivertli futbolcu, ''Güiza çok fazla ve haksız yere eleştiriliyor. Semih ise Türkiye'de kendisini en çok geliştiren futbolcudur'' dedi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...