Gökhan'dan vazgeçildi, Nene bonservise takıldı

Beşiktaş kulübünden yapılan açıklamada Gökhan Süzen'in transferinden vazgeçildiği duyuruldu. Paris Saint-Germain'li Nene'nin transferi ise 'bonservis' krizi nedeniyle gerçekleştirilemedi.

Gökhan'dan vazgeçildi, Nene bonservise takıldı

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan dün gece saat 24:00'e kadar transfer izni alan Beşiktaş, son transefer girişimlerinden sonuç alamadı.

Görüşmelerin başlandığı İstanbul Büyükşehir Belediyesporlu futbolcu Gökhan Süzen'in transferinden vazgeçildiği duyurulurken, son saatlerdeki Nene çabaları da sonuçsuz kaldı.

Gökhan Süzen ile ilgili Konuyla ilgili Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yapılan açıklamada ''Şirketimiz, İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un futbolcusu Gökhan Süzen'in transferinden vazgeçmiştir'' denildi.

Nene'nin transferi ise 'bonservis' engeline takıldı. Siyah-Beyazlı Yönetim, Fransa'nın Paris Saint Germain takımında forma giyen 31 yaşındaki Brezilyalı futbolcu ile anlaşmıştı.

Kulübü ile 1 yıl daha mukavelesi bulunan Nene, kulübüyle görüşüp bonservisini alarak Beşiktaş'a transfer olmayı planlıyordu. Yapılan görüşme sonrası Paris Saint Germain, Nene'yi bonservis bedelsiz bırakmak istemedi.

Transferi gerçekleştirmek için Türkiye Futbol Federasyonu'ndan gece saat 24.00'e kadar izin alan Beşiktaş, gelen bu haber üzerine Nene transferinden vazgeçti.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...