NTV

'Gökhan'ın transferi zora girdi'

Ntvspor

Spor

Beşiktaş Kulübü Futbol Genel Direktörü Önder Özen, Gökhan Töre transferinin zora girdiğini ifade etti. Özen, Trabzonspor ile Olcan Adın için görüşmediklerini de ifade etti.

Beşiktaş'taki transfer çalışmaları hakkında siyah-beyazlı kulübün futbol genel direktörü Önder Özen bilgiler verdi.

Özen, geçtiğimiz sezon kiralık oynayan Gökhan Töre'nin bonservisini Rubin Kazan'dan almalarının zor olduğunu söyledi.

Beşiktaş Futbol Direktörü, Gökhan konusunda, "Onun değerinde bir oyuncuyu herkes ister. Biz de ona fırsat verdik.

Kulübü kolay da bırakmak istemiyor. Oyuncunun bir değeri var. Kulübü yurtdışındaki teklif yerine bizimkini değerlendirirse Gökhan bizimle devam eder. İtalya'dan teklif var ve hocası da takımdan göndermek istemiyor. Zor bir transfer" dedi.

'OLCAN İLE GÖRÜŞMEDİK'
Olcan Adın ile daha önce çalıştığını hatırlatan Özen, "Çok sevdiğim ve değer verdiğim bir oyuncu. Ligde fark yaratan 3-4 yerli oyuncudan biridir. Bu tür oyuncu ile bütün kulüpler ilgilenir. Olcan ile görüşmedik. Kontratı çok değerli. Trabzonspor ile görüşmeden bunları konuşmak doğru değil" dedi.

'MOTTA İLE ANLAŞTIK'
Bonservisini almak istedikleri Brezilyalı Ramon Motta ile anlaştıklarını açıklayan Özen, kulübü Corinthians'ın da kısa sürede net bir cevap vereceğini söyledi.

'YALÇIN'I DEĞERLENDİRECEĞİZ'
Özen, savunma için adı geçen Yalçın Ayhan ile bir görüşmelerinin olmadığını ifade ederken, "Süper Lig'de kontratı bitmiş olan olan 4-5 stoper var. Şu anda Ersan dışında bir yerli stopere daha ihtiyacımız var. Aralarından bir tanesi kontratı bitmiş oyuncular olacak. Yalçın'ı değerlendireceğiz'' dedi.

'DANY TRANSFERİNDEN PİŞMAN DEĞİLİM'
Önder Özen, Dany transferinden pişman olmadığını vurgularken, transferini düşündükleri Metalist Kharkiv'li Moledo konusunda kulübün scout ekibi ile mutabık olduklarını ifada etti.

'İLHAN'IN TAKIMA KATILMASINI İSTERİM'
Özen, teknik direktör Bilic'in yardımcı olması gündemde olan İlhan Mansız'ın takıma katılmasını istediğini sözlerine ekledi.