Arda Turan: Gözüme uyku girmedi

Milli Takım Kaptanı Arda Turan, kritik Çek Cumhuriyeti maçı öncesi heyecanını gizleyemiyor. Arda, bu sabaha karşı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla dikkat çekti.

Ntvspor 07.10.2015 - 09:58

Arda Turan: Gözüme uyku girmedi

A Milli Takımımız’ın kaptanı Arda Turan, ay-yıldızlı ekibin EURO 2016 Elemeleri’nde 10 Ekim 21.45'te deplasmanda Çek Cumhuriyeti ve 13 Ekim 21.45'te Konya'da İzlanda ile oynayacağı maçlar öncesinde takım arkadaşlarıyla birlikte Riva Hasan Doğan Kamp Merkezi'ndeki tesislerde kalıyor. Kritik sınavlar öncesi sosyal medya hesabından heyecanlı olduğunu dile getiren Arda, açık yüreklilikle yazdığı duygu dolu mesajla kamuoyundan destek istedi.

Arda instagram hesabındaki mesajında, "Gece gözüme çok uyku girmedi. Biraz heyecanlıyım. Cumartesi gelsin istiyorum. Hani küçükken mahallede başka mahalleyle akşam için maç alırdık. Hani gün geçmezdi; akşam olsun da ne olucaksa olsun.

Cumartesi ve salı çok önemli. Bizim için, ülke için, benim için, sonuçlar için... Tek söyleyebileceğim; eğer sahada olabilirsem sonuna kadar mücadele edeceğim" ifadelerine yer verdi.

“AÇ GÖZLÜLÜĞÜME KIZIYORUM”

Geçirdiği zorlu zamanlarda ailesine verdiği destekten dolayı teşekkür eden Arda Turan, "Kendimi bazen kotü hissediyorum. Doyumsuzluğuma, aç gözlülüğüme kızıyorum. Hiçbir şey yokken Allah çok şey verdi. Ama işte insanız, hep biraz daha
fazlasını çekiyor. Daha fazla para, daha fazla araba, daha fazla ev. İnanın hiçbir şey olmuyor. Olmayan olsun, olan daha fazla istiyor. Bu mücadele hayatı alıp gidiyor. Hayata karşı yaptığım haylazlıklardan özür diliyorum. Çok hata yaptım ama asla
niyetim kötü değildi. Allah'a ne kadar şükretsem az. Çünkü bana verdiklerini, bana verdigi akılla hayal bile edemedim" mesajını paylaştı.

İşte Arda'nın Instagram'dan yaptığı paylaşım...

Gece gözüme çok uyku girmedi;biraz heycanlıyım cumartesi gelsin istiyorum hani kücükken mahallede sabahları baska mahalleyle mac alırdık aksam icin derbi olanından en zoru iste hani gün gecmezdi aksam olsunda ne olucaksa olsundan... Kendimi kotü hissediyorum bazen doyumsuzluguma ac gözlülügüme kızıyorum hic bisey yokken Allah cok sey verdi ama iste insanız hep biraz daha fazlasını cekiyo nefis daha fazla para daha fazla araba daha fazla ev inanın hic bisey olmuyor olmayan olsun olan daha fazla istıyor bu mücadele hayatı alıp gidiyo eskiden haftada bir kere kofte yerdik cok ıyıydı bizim atilla abinin koftesi ceyrek severdim ekmegi cıkartıp ustune kapatırdı simdi her gün kofte var ama aynı tat yok boyle bisey iste hayatın sınavı yokken ozlem duyulan varken sıkılınan annem bazen 70 metrekare evi ozluyorum diyo haklı cünkü ozamanlar daha samimiydi hersey babam gecen gün anneme Ardayla gezdik bana cok sarıldı dedi mutlu olmus ıyı adamdır benim babam hemde cok ıyı dusunesene beni ya sponsor ya kamp ya mac ya bi gorusme yada benim haylazlıklarım baska onceliklerim nasıl olsa onlar hep ordalar ya hep bana dua ederler once beni dusunurler ya ne kadar yanlısım aslında hep daha cok hep daha cok sevgi dolu olmalı beni kosulsuz seven canlara biraz anlatıyım istedim cumartesi ve salı cok onemli bizim icin ulke icin benim icin sonuclar icin bisey soylemem tel soylebilcegim eger sahada olabilirsem sonuna kadar mücadele edicem hayata karsı yaptıgım haylazlıklardan hayattan ozur dilyorum cok hata yaptım ama asla niyetim kotu degildi ve sonuncusu ve en onemlisi Allah ne kadar sükretsem az cünkü bana verdiklerini bana verdigi akılla hayal bile edemedim...( imla kurallarına takılmayın ) iyi geceler...

Arda Turan (@ardaturan10line) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Sayfa Yükleniyor...