NTV

Griezmann'dan 'kalıcı' mesaj

Ntvspor

Spor

Atletico Madrid'in golcüsü Antoine Griezmann, kulübe transfer yasağı gelmesinin ardından sosyal medya hesabından önemli bir paylaşımda bulundu. Griezmann'ın paylaşımı, takımında kalacağı şeklinde yorumlandı.

Transfer döneminin en gözde isimlerinden biri Antoine Griezmann. Fransız golcünün kulübü Atletico Madrid'den ayrılıp ayrılmayacağı merakla bekleniyor.

Griezmann, Atletico Madrid'in transfer yasağının Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi CAS tarafından onanması sonrası sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Griezmann; "Şimdi her zamankinden fazla" mesajına "Atleti" ve "Hep Birlikte" etiketlerini koydu.

Bu paylaşım Antoine Griezmann'ın transfer yasağı nedeniyle zor günler yaşayan kulübünden ayrılmayacağı yorumlarını beraberinde getirdi. İngiliz basını, Manchester United'ın da 100 milyon Euro’luk sözleşme fesih bedeli bulunan Griezmann’ı önceliği olmaktan çıkardığını haberleştirmişti.

İddialar menajer Mourinho’nun Zlatan Ibrahimovic'in sakatlığı nedeniyle önceliğin bir santrafor transferine verilmesini istediği yolunda. United'ın adı Lukaku, Morata ve Belotti gibi oyuncularla anılıyor.

ETİKETLER