GS'den çocuklara 'şike' mektubu!

GS Store'nin yeni koleksiyonun tanıtıldığı gecede 'büyüklere anlatmaktan yoruldum' diyen başkan yardımcısı Adnan Öztürk, çocuklara hitaben bir mektup okudu.

10.04.2012 - 01:19

GS'den çocuklara 'şike' mektubu!

Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Adnan Öztürk, çocuklardan özür diledi ve söz verdi.


Kulübün lisanslı ürünlerini satan GS Store'nin 2012 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu'nun tanıtımının yapıldığı gecede konuşan Öztürk, yazdığı mektubu okudu.

"Büyüklere anlatmaktan yoruldum" diyen ve bu nedenle çocuklara ve gençlere seslenen Öztürk'ün mektubunda 'şike' de vardı.

Adnan Öztürk, mektubunda şu görüşlerine yer verdi:
''Sevgili çocuklar, sevgili gençler, biz sporu yönetenler olarak iyiyi, doğruyu, güzeli sonuna kadar savunup, kötüyü anında cezalandırıp, sizlerin hayatından çıkartacak kadar güçlü olamadığımız için, salonlarda, statlarda, sizi ailelerinizle gerektiği şekilde ağırlayamadığımız, sizlere güzel ve eğlenceli sözlerle bezenmiş heyecan yerine, küfür ve nefret öğretmeye çalışanlara engel olamadığımız için özür diliyorum.

Dün ve bugün yaptığımız ayıplar ve hataların bedelini ödemeyip, gelecekte tüm dünyada sizlere, şikeciler damgası vurduracak hareketler yapmayı düşünecek kadar bencil olabildiğimiz için, asıl görevimizin, sizleri yetiştirmek olduğunu unutup, kendi aramızda, kişisel hırslarımız için kavga ederken, spora ve sporculara olan sevginize zarar verdiğimiz, hayal dünyanızı kirlettiğimiz için, kafanıza şişe atılmasını engelleyemediğimiz, atıp kaçanları bulamadığımız için özür diliyorum, Batuhan senden özür diliyorum.

Çocuklar, gençler sizlerin olduğu yerde umutsuzluk, çirkinlik olamaz, olmamalı. Kendimizi, hatalarımızı düzeltmek, onur, gurur, şeref ve gerçek liderliğin, spordaki anlamını sizlere öğretmek ve yaşatmak için Galatasaray olarak, daha çok ve cesurca çalışacağımıza söz veriyorum.''

İLKBAHAR - YAZ
Bu arada Adnan Öztürk, 'Özhan Canaydın Genç Galatasaraylı' konseptiyle gerçekleştirilen koleksiyonun tanıtımında, kızıyla birlikte modellik yaptı. Ayrıca, yönetici Abdurrahim Albayrak'ın oğlu Cemil Albayrak'ın da modellik yaptığı defilede, ürünleri ünlü mankenler ve Galatasaray altyapısından sporcular tanıttı. Down sendromlu çocuklar da ürünlerin tanıtımında yer aldı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...