Guardiola golü 4. hakemle kutladı

Bayern Münih'in Schalke ile 1-1'lik berabere kaldığı maçta ilginç bir an yaşandı. Teknik direktör Pep Guardiola, Bayern Münih'in golünün ardından, sevincini 4. hakeme sarılarak yaşadı.

guardiola-hakem-04-02-15

Bundesliga'da Bayern Münih'in Schalke 04'le 1-1 berabere kaldığı karşılaşmada ekranlara ilginç bir görüntü yansıdı.

Bayern Münih Teknik Direktörü Pep Guardiola, Robert Lewandowski'nin golünün iptal edilmesinin ardından itiraz ettiği 4. hakeme, bir süre sonra Robben'in golü gelince, tekrar yaklaştı ve gol sevincini kendisine sarılarak yaşadı.

Guardiola karşılaşma sonrasında ise yaptığı hareketi, "Aynı kutlamayı Gladbach'ta Bibiana Steinhaus'la yaşamak isterdim" espirisiyle yorumladı. 

Guardiola Borussia Mönchengladbach maçında 4.hakem Bibiana Steinhaus'u sık sık rahatsız etmişti. 
Guardiola Borussia Mönchengladbach maçında 4.hakem Bibiana Steinhaus'u sık sık rahatsız etmişti. 

SIK SIK İTİRAZ ETMİŞTİ
Guardiola, 26 Ekim 2014 tarihinde oynanan ve 0-0 sonuçlanan Borussia Mönchengladbach maçında da karşılaşmanın 4. hakemi olan Bibiana Steinhaus'a sık sık itiraz etmişti. Zaman zaman fiziksel temasta da bulunan Guardiola'nın bu davranışları Bibi'yi rahatsız etmişti. 35 yaşındaki hakeme bağırıp alkışla tepki gösteren Guardiola, Mönchengladbachlı futbolcuların zaman çaldığından şikayet etmişti. Hızını alamayan Guardiola, bir ara elini Bibi'nin omuzuna da atmıştı.

Sayfa Yükleniyor...