'Güiza seve seve bırakır'

İspanya’nın Marca gazetesi, Güiza’nın Atletico Madrid’in talebi olması halinde Fenerbahçe’yi seve seve bırakabileceğini  yazdı.

01.07.2009 - 12:03

MADRİD - İspanya'nın Marca gazetesi, Atletico Madrid kulübünün Kun Agüero veya Diego Forlan gibi yıldız futbolcularından birinin gitmesi halinde, alternatif olarak düşünülen ismin Daniel Güiza olduğunu bir kez daha gündeme getirdi.

Gazete, Atletico Madrid'in bir talebi olması olasılığına karşı Güiza'nın, ''Atletico Madrid'e gitmeyi nasıl istemem'' cevabını verdiğini yazdı. Atletico Madrid kulübünün, Güiza'nın menajerleri ile temasa geçerek durumu hakkında bilgi aldığı belirtilirken, Güiza'nın, Forlan ve Kun'un yanına 3. forvet olarak bile düşünüldüğü ileri sürüldü.

İspanyol gazetesi, Atletico Madrid'in kafasında, ''Güiza, 2. Reyes olayı olabilir mi'' şüphesi bulunduğunu da kaydetti. Atletico Madrid'in Real Madrid'ten Jose Antonio Reyes'i alırken büyük umutlar taşıdığı, ancak İspanyol futbolcunun bekleneni veremeyerek, 1 yıl sonra Benfica'ya satıldığı hatırlatılırken, şimdi de Güiza için aynı korkunun bulunduğunu iddia etti.

Güiza'nın, ''seve seve Fenerbahçe'yi bırakacağı'' yazılırken, İspanyol ligine dönmek istediği de vurgulandı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...