Güllü: Galibiyet hocamıza armağan

Diyarbakırspor yardımcı antrenörü Abdullah Güllü, cezalı olan hocaları Ziya Doğan'a bir galibiyet vermek istediklerini, bunu başardıkları için mutlu olduklarını söyledi.

25.10.2009 - 18:07

Diyarbakırspor yardımcı antrenörü Abdullah Güllü, maçtan önce bayağı yoğun hafta geçirdiklerini ve bunun takım ile futbolcular üzerinde aşırı bir baskı yaptığını belirtti.

Rakiplerinin yakaladığı fırsatları değerlendiremediğini ifade eden Güllü, ''Biz yakaladığımız fırsatı değerlendirdik. Sezon başında iyi hazırlanamamıştık, şimdi hem maç oynuyoruz hem hazırlanıyoruz. Hocamıza bir galibiyet vermek istiyorduk. Bu başardığımız için mutluyuz. İlk 10 müsabaka herkes bize sıfır puan diye bakıyordu. Ama azimle mücadele ettik ve puanlar aldık'' dedi.

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Thomas Dol ise, rakibin kendilerine sunduğu imkanları beceriksizce kullanamadıklarını bildirdi.

Bunun için de mağlup olmalarının normal olduğunu anlatan Dol, ''3 puanı hakketmedik. Takımın sadece taktiksel olarak iyi olması sonucu etkilemiyor. Topu iyi çeviremezseniz beceriksizlikten, pozisyonları değerlendiremeyince böyle mağlup ayrılıyorsunuz. Başkanımızın doğum günü vardı, bu galibiyeti hediye etmek istiyorduk ama olmadı. Karşılaşmanın ilk 20-25 dakikasında maç 2-0, 3-0 olabilirdi. Ama pozisyonları değerlendiremeyince maçın sonunda böyle yeniliyorsunuz. Uğraştık, denedik, yapamadık, beceremedik'' diye konuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...