Gutierrez OK!

Trabzonspor'un dış transferde Kolombiya'nın Atletico Junior takımının 25 yaşındaki golcü oyuncusu Teofilo Gutierrez için yaptığı görüşmelerin olumlu sonuçlandığı bildirildi.

13.01.2010 - 20:04

Gutierrez OK!

Kulüp başkanı Sadri Şener, yaptığı açıklamada, futbolcunun kulübü ile yaptıkları görüşmelerin olumlu geçtiğini belirterek, ''Prensipte anlaşma sağladık. Resmi imzalar da atılmak üzere. Bir sorun çıkmadığı takdirde yarın Türkiye'ye döneceğiz'' dedi.

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, kulüp mali saymanı Mahmut Aksu ve genel sekreter Metin Kazancıoğlu'ndan oluşan ekiple bugün Kolombiya'ya ulaşmış ve futbolcunun kulübüyle masaya oturmuştu.

GUTİERREZ: AVRUPA'DA OYNAYACAĞIM İÇİN MUTLUYUM
Trabzonspor'un prensipte anlaşmaya vardığı Kolombiya'nın Atletico Junior takımının 25 yaşındaki golcü oyuncusu Teofilo Gutierrez, Avrupa'da oynama hayalini gerçekleştireceği için mutlu olduğunu söyledi.

Bordo-mavili kulübün henüz futbolcunun transferini resmi olarak  duyurmamasına karşın, Kolombiya basınında futbolcunun bordo-mavili kulüp ile anlaştığı duyurularak, kulüp genel saymanı Mahmut Aksu ile el sıkıştığı fotoğrafa yer verildi.

Gutierrez, Kolombiya basınına yaptığı açıklamada, Avrupa'da hep oynamayı hayal ettiğini belirterek, ''Tanrıya şükür ki anlaşma oldu. Bu hayali gerçekleştireceğim için çok mutluyum'' dediği aktarıldı. Golcü oyuncunun, Trabzonspor'a yöneticilerin ve futbolcuların yardımıyla hızla adapte olacağına inandığını ifade ettiği açıklamalarında, ''İyi oyuncular baskıdan etkilenmez. Ben baskıya hazırım'' ifadelerini kullandığı belirtildi.

Gutiarrez'in, Kolombiya'da kazandığı paradan çok daha fazlasını Trabzonspor'da kazanacağını, ancak bunun karşılığını vereceğine inandığını söylediği kaydedildi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...