Güvenç Kurtar NTVSPOR.NET'e konuştu

Turkcell Süper Lig ekiplerinden Diyarbakırspor ile anlaşan Güvenç Kurtar ilk açıklamalarını NTVSPOR.NET'e yaptı. Kurtar, Diyarbakırspor'daki hedeflerini açıkladı.

Ntvspor 25.02.2010 - 14:38

Güvenç Kurtar NTVSPOR.NET'e konuştu

Diyarbakırspor ile anlaştıktan sonra NTVSPOR.NET'e konuşan Güvenç Kurtar, iyi bir takımları olduklarını ifade ederken, tek düşüncelerinin Diyarbakırspor'da başarıyı yakalamak olduğunun altını çizdi.


Kurtar, ilk hedef olarak sezon sonunda Süper Lig'de kalmayı planladıklarını söylerken yeni sezona çok daha başarılı bir ekip yaratmak için çalışacaklarını belirtti.

Güvenç Kurtar'ın açıklamaları şu şekilde:
"Takımı yakından takip ediyordum. Bütün futbolcuları da gayet iyi tanıyorum. Özellikle Trabzonspor maçları dahil bir çok maçlarını da canlı takip etmiştim. Bence gayet iyi bir kadromuz var. Diyarbakırspor'da fazla ekonomik bir sıkıntı da yok. Şu anda 15'inci sıradayız ve elimizdeki imkanlarla ilk hedefimiz bu seneyi kesinlikle Süper Lig'de tamamlamak. Bu seneyi iyi bir şekilde tamamladıktan sonra tabi ki yeni sezon için çalışmalarımız olacak ve hedeflerimiz de yükselecek. Diyarbakırspor'a çok başarılı olmak için geldik. Kulüple opsiyonlu olarak 1.5 yıllık bir anlaşma yaptık, hepimize hayırlı olacağını umuyorum."

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...