Hacısalihoğlu sonuçtan memnun

Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Ziraat Türkiye Kupası (B) Grubu'nda Denizli Belediyespor karşısında alınan 3 puan ile yollarına devam edeceklerini söyledi.

Avni Aker Stadyumu'nda oynanan ve ev sahibi Trabzonspor'un 6-0'lık üstünlüğüyle sonuçlanan maçı değerlendiren bordo mavili kulüpte  asbaşkan Hacısalihoğlu, Denizli Belediyespor maçını kazanarak kupa yolunda önemli bir 3 puan aldıklarını belirtti.

Amaçlarının grupta yapacakları iki maçı da kazanmak olduğunu ifade eden Hacısalihoğlu, şöyle devam etti: "Aldığımız 3 puan ile kupada yolumuza devam edeceğiz. Umuyoruz ki kalan iki maçı da iyi bir şekilde tamamlarız. Karşılaşmada, Denizli Belediyespor, futbolu güzelleştirmek için ellerinden geleni yaptı. Çok iyi bir maç oldu ve istediğimizi aldık" Trabzonspor'da şu anda kesinleşmiş bir transfer olmadığını da bildiren Hacısalihoğlu, "Tjikuzu'ya izin vermiştik. Bir kulüple anlaştı diye duyduk. Ancak bize bildirmiş değil. Kendisine bir kulüple anlaşırsa izin verileceği söylenmişti. Önümüzdeki günlerde tabi ki Trabzonspor'un da transferi olabilir" diye konuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...