"Hakeme o soruyu sordum!"

Spor Toto Süper Lig'in ilk haftasında Galatasaray'a 1-0 yenilen Kardemir Karabükspor'un teknik direktörü Igor Tudor, girdikleri önemli pozisyonları değerlendirememelerinden yakındı.

Ntvspor 23.08.2016 - 01:46

"Hakeme o soruyu sordum!"

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Tudor, "Çok net gol fırsatlarımız vardı ama değerlendiremedik. Galatasaray gerçekten çok güçlü bir rakip. Biz ise elimize geçen fırsatları kullanamadık." dedi.

Sergiledikleri mücadeleden ötürü oyuncularını tebrik eden Tudor, "Bugün gerçekten çok iyi mücadele ettiler. Futbol böyledir. Bazen size verir, bazen de sizden alır. Bugün en azından 1 puanı hak ettiğimizi düşünüyorum." diye konuştu.

Maç sonu hakem Bülent Yıldırım'la olan diyaloğunun sorulması üzerine Hırvat teknik adam, "Hakeme neden oyunu bitirmediğini sordum. Çünkü 3 dakikalık uzatma dolmuştu ve bu durum bizden 1 puan aldı" ifadelerini kullandı.

Öte yandan, takımının durumuna da değinen Tudor, "Biz 10'dan fazla oyuncu transfer ettik. Birbirleriyle oynamamış çok oyuncu var. Bir ekip yaratmak zordur. Takıma 10 gün önce gelen de var, 1 ay önce gelen de. İşimiz kolay değil ama 2-3 hafta sonra daha iyi yerlerde olacağımıza inanıyorum ve oyuncu arkadaşlarıma güveniyorum." diyerek sözlerini tamamladı.

Sayfa Yükleniyor...