'Hamit'e teklifte bulunduk'

Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, Topuk Yaylası'nda düzenlediği basın toplantısında, ''Hamit Altıntop'a transfer teklifinde bulunduk. Ancak transfer gerçekleşmedi. Galatasaray'a hayırlı olsun'' dedi.

Ntvspor 13.07.2012 - 15:09

'Hamit'e teklifte bulunduk'

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Topuk Yaylası'nda basın mensuplarının karşısına çıktı.

"Bu sezonki temel hedef Şampiyonlar Ligi'nde gruplara kalmak" olduğunu belirten Aykut Kocaman, gündemdeki sorulara yanıt verirken, transfer konusunda da önemli açıklamalarda bulundu.

"Uzun vadede planım, kulübe bağlı, daha verimli ve daha gençleştirilmiş bir takım kurmak" diyen Fenerbahçeli çalıştırıcı, "Bir orta saha ve savunma oyuncusu transfer edilecek’’ dedi.

'HAMİT’E TEKLİFTE BULUNDUK'
Hamit Altıntop’un Galatasaray’a transferini değerlendiren Kocaman, ''Hamit'e Fenerbahçe olarak teklifte bulunduk. Ancak transfer olmadı. Sayın Ali Yıldırım'ın Hamit transferindeki sözleri her şeyi anlatıyor.Galatasaray'a hayırlı olsun’’ dedi.

‘5 MAÇLIK CEZA, HAKSIZ BİR CEZAYDI’
"Alex oyun yapısı itibariyle en verimli yerde oynuyor, bunu değiştirmek gibi bir niyetim yok" diyen Kocaman, Fenerbahçe'nin aldığı cezayla ilgili olarak da"Aldığımız 5 maçlık ceza, haksız bir cezaydı" yorumunda bulundu.

Aykut Kocaman konuşmasının devamında, Fernandes ve Mustafa Pektemek’le ilgili bir transfer talebinin olmadığını da ifade etti.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...