Hamza Hamzaoğlu'dan Galatasaray yorumu

Bursaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, 1-1 biten Galatasaray maçını "Güzel ve keyifli bir karşılaşma oldu" şeklinde değerlendirdi.

Ntvspor 29.04.2016 - 23:24 | Son Güncelleme : 29.04.2016 - 23:30

Hamza Hamzaoğlu'dan Galatasaray yorumu

Sezona Galatasaray Teknik Direktörü olarak başlayan ancak yolların ayrılmasından sonra Bursaspor'un başına geçen Hamza Hamzaoğlu, maçın ardından yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamada "Güzel bir maç oldu. İki takım da kazanmak için oynayacaktı. Galatasaray'ın Avrupa hedefi vardı ama bizim şansımız kalmamıştı. Galibiyete biz daha yakındık. Oyuncularımı tebrik ediyorum. Benim için güzel ve keyifli bir maç oldu" dedi.

Galatasaray'ın kendisi dönemindeki performansıyla şimdiki grafiğini karşılaştırmasıyla ilgili soruya "Aslında Galatasaray'ı çok fazla değerlendirmek istemiyorum. Çünkü Bursaspor'un hocasıyım" yanıtını veren Hamzaoğlu sonra da "Galatasaray son haftalarda toparlandı. Herhalde bizim sezon başında yaptırdığımız planlamaya göre çalışmalar şu anda kendi gösterecekti, ondan olmuş olabilir. Eski oyuncularımı tekrar görmek güzeldi. Onlara da başarılar diliyorum. Riekerink'i tebrik ediyorum takıma katkılarından dolayı" şeklinde konuştu.

Sayfa Yükleniyor...