Hamza Hamzaoğlu'dan maç sonrası açıklama

Atletico Madrid'e 2-0 yenildikleri maçın ardından Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, kalan 5 maçlarında hedefe ulaşacaklarını söyledi. İstikrarlı yapının önemine dikkat çeken Hamzaoğlu, kulüplerin bazı seneleri hazırlıkla geçirebileceğini söylerken, "Bir şeyleri feda etmeyi göze alamazsanız, hiçbir şey bekleyemezsiniz" ifadelerini kullandı.

Ntvspor 16.09.2015 - 00:45

Hamza Hamzaoğlu'dan maç sonrası açıklama

Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, 2-0 kaybettikleri Atletico Madrid maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Ön libero pozisyonunda oyuna başlattığı Hakan Balta'nın elinden geleni yaptığını belirten Hamzaoğlu, "Hakan maça başladığı pozisyonda elinden geleni yaptı ama Jason Denayer'i de ilk maçında kendi pozisyonunda başlatalım istedik. İkinci yarıda Sabri'nin de biraz orada etkisiz kalmasından dolayı değişiklik yaptık. Wesley'i de orta sahaya çekip bir kişi daha fazla hücum etmeyi düşündük. Maçın başında böyle başlamak ne derece doğru olurdu bilemiyorum tabii, karşınızda belli bir senenin istikrarı var, iyi oynuyorlar. İkinci yarının temposundan memnunum. Bir gol atsak çevirebilirdik, güvenimiz ve arzumuz artabilirdi. Olmadı, sağlık olsun. Daha 5 tane maçımız var. Biz bu işi yapacağız" ifadelerini kullandı.

Tribünlerden yükselen istifa protestoları hakkında ise Galatasaray teknik direktörü, "Bir tarafta istikrarın getirdiği sonuçlar var, bir tarafta da tam tersi. Bir şeyleri feda etmeyi göze alamazsanız, hiçbir şey bekleyemezsiniz. Bu kulüpler belli kültüre sahip kulüpler, bazı seneleri hazırlıkla geçirmiş kulüpler. Biz hemen 'olmadı, değiştirelim başkası gelsin, hemen başarı gelsin' istiyoruz. Biz bir sene şampiyon oluruz, öbür sene belli olmaz. Önce istikrarı yakalamalıyız" yorumunu yaptı.

Sayfa Yükleniyor...